Beyond Birthday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Beyond Birthday

Beyond the Limit
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prin miez de noapte

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 7:51 pm

Era miezul noptii si aveam chef de un film horror. Am coborat in sufragerie si m-am asezat pe canapea. Am deschis televizorul si am inceput sa caut un film horror
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:48 pm

Cu mainile la ceafa si ochii la pamant , am coborat jos , indreptandu'ma spre bucatarie in dorinta ami lua ceva d ebaut . Trecand pe langa sufragerie , m'am oprit in dreptul usii , privind curios inauntru , m'am apropiat prin spatele canapelei , oprindu'ma si uitandu'ma la televizor .
-Huh .. asta numesc ei film horror ?
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:49 pm

-Se pare ca da!zic privind ecranul. Pana si eu cand dorm is mai infricosator decat chestia asta!chicotesc.
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:49 pm

Acesta coroband de pe scariii si privindui pe cei doi se aseza pe un fotoliu
-Buna
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:51 pm

-Hei .. Ayaka . o salut pe fata ridicand o mana .
-In somn , nu cred .. apropo tu esti .. ? intreb , tintindu'l pe tip cu privirea .
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:52 pm

Buna daisuke ,buna shoichi nu va suparati daca stau si eu pe aici
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:53 pm

Imi mut privirea spre baiat.
-Shoichi!zambesc. Salut Ayaka!o salut pe fata. Tu?il intreb pe baiat privindu-l.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:54 pm

-Daisuke , dupa cum a spus si Ayaka . dau usor din umeri , asezandu'ma pe o parte a canapelei , privind televizorul .
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:55 pm

Acesta stand pe fotoliu hmm este un film de groaza ,soo daisuke cum mai ii viata ,si la tine soichi cum mai ii?
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:56 pm

-Pai la fel!zambesc. La munca, acasa, prin oras!ii raspund fetei.Incantat!ii zic lui Daisuke.
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:57 pm

Datii mana unul cu altul daca vatii cunoscut inseamna ca sunteti prietenii
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:58 pm

-Ce spui ? o privesc lung pe tanara , putin ironic .
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:58 pm

Pai daca vatii imprietenit asa mau invat la laiceul de la care vin eu apropo era numai de fete
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:00 pm

Am inceput sa rad.
-Fie!Cum vrei!zambesc si-mi intind mana spre baiat. Ciudat liceu ai avut!
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:01 pm

Tiam zis era numai un liceu de fete ,profesora de etica spunea cand baietii se cunosc dau mana iar fetele se pupa pe obraz
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:01 pm

-Acum s eleaga totul . soptesc , oftand usor , apoi privindu'l pe tip . I'am strans usor mana afisand un zambet .
-Cu asta am rezolvat .. nu , Ayaka-chan ?! o intreb pe tanara , zambind .
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:02 pm

Ii dau drumul la mana baiatului.
-Ce naspa pentru o fata sa invete intr-un liceu de fete!Nu era naspa?o intreb pe fata.
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:03 pm

Da daysuke ,parinti mei spuneau ca baietii au influenta negativa asupra mea
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:04 pm

-Negativa ? Poate cand erai mica , acum cred ca ar trebuii sa faci ce'ti propui tu . murmur , privind'o pe aceasta calm .
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:04 pm

-Ce parinti poti avea!zambesc. In locul tau as fi fugit de la liceu si as fi facut ce vreau eu!


Ultima editare efectuata de catre Shoichi in Lun Mai 24, 2010 9:08 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:05 pm

Am incercat sa fug de multe ori dar mereu am fost urmarita de oamenii pe care iau pus parintii mei sa ma urmareasca
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 70
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:06 pm

-Cruda copilarie . replic catre Ayaka , putin surprinsa de toate cele facute de parintii ei numai pentru a'si pierde timpul de geaba .
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:07 pm

Defapt mai am un de facut acolo ca am 17 ani
Sus In jos
Shoichi

Shoichi


Mesaje : 52
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:09 pm

oFF:nu postati prea mult fara mine
On:
-Sa stii ca stiu exact prin ce ai trecut!Si ai mei obisnuiau sa ma urmareasca dar am reusit sa scap de ei!zambesc. Nu ai de cand sa te mai duci nu?
Sus In jos
Ayaka Misato

Ayaka Misato


Mesaje : 135
Data de inscriere : 24/05/2010

Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:10 pm

off:Ok
on:Nu cred doar daca nu ma obliga ai mei
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prin miez de noapte
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O baie in miez de noapte
» O noapte placuta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beyond Birthday :: Home :: Sufrageria-
Mergi direct la: